Wiosna oznacza, że czas na trampki! Ciepłe obuwie odstawiam do szafy i zapominam o nim na 6-7 miesięcy. Teraz przyszedł czas na lekkie obuwie, który obecnie nosimy prawie do wszystkiego. A co będzie modne w tym roku – WSZYSTKO! Tak, tak jak od kilku sezonów – praktycznie każde trampki będą modne. Zarówno te o klasycznych kolorach, jak i bardziej szalone.

Białe trampki

Klasyka, nad klasykami. Białe trampki o klasycznym kroju spokojnie możesz założyć do większości stylizacji. Możesz je założyć nawet do pracy, jeśli nie wymaga ona formalnego stroju. Idealnie będą pasować od lekkich, zwiewnych sukienek, spódnic, jeansów czy szortów. Osobiście uwielbiam białe trampki i nie wyobrażam sobie bez nich wiosny i lata 🙂

modne trampkitrampki conversemodne trampki

 

 

 

 

 

 

 

 

modne trampkitrampkibiałe trampki

 

 

 

 

 

 

 

 

Czarne trampki

Kolejna niezbędna klasyka, która powinna znaleźć się w Twojej szafie. Jeśli wolisz obuwie w bardziej stonowanym odcieniu i nie rzucające się w oczy, to czarne trampki będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto, uniwersalny kolor sprawia, że pasują do prawie wszystkich stylizacji. 

modne trampki

 

 

 

 

 

 

 

 

modne trampkitrampki vans

czarne trampki

 

 

 

 

 

 

 

 

Modne trampki w oryginalnych kolorach

Wielokolorowe, z napisami, nadrukami, suwakami lub dwa różne kolory. To tylko nieliczne wariacje dostępne w sklepach w tym sezonie. Zdecydowanie bardziej szalone niż białe czy czarne, przeznaczone dla odważnych osób, które lubią się wyróżniać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.