Jaki prezent dla niego? Propozycje cz.1.

Moda  /   /  przez Justyna

Święta to cudowny, rodzinny czas pod warunkiem,że snu z powiek nie spędza nam pytanie: Jaki prezent kupić?

Po pierwsze musimy określić budżet na prezenty dla naszych Panów,a potem już tylko ruszyć na poszukiwania. Jeśli mamy kupić tylko rózgę dla niegrzecznego pana, to problemu nie mamy. 🙂

Budżet jest! I tutaj pojawia się fundamentalne pytanie: OK, wiem ile mam kasy, ale co kupić?  Przecież chcemy zaskoczyć prezentem i usłyszeć :”WOW, super.”  Zaczynami narady z mami, koleżanka, przyjaciółkami, sprawdzamy fora i tak w nieskończoność,a pomysłu dalej brak. Spędzamy kolejne godziny w galeriach, sklepach i pomysłu na ciekawy prezent jak nie było tak nie ma.

Postanowiłam zebrać kilka pomysłów na prezent w różnych przedziałach cenowych, może Was to zainspiruje:

Skarpety lub Slipy:

Tak , tak wiem to ograny prezent od lat. Ile razu już kupowałaś skarpety albo slipy dla swojego lubego? Pewnie milion raz. Obiecuje jednak,że jak zobaczysz skarpety i slipy Happy Socks to pojawi się uśmiech na Twojej buzi:

           

Wszystko znajdziecie w sklepie: Pan Pablo

 

Nerka:

„Torebka” męska na klucze, portfel itd.

Nerke znajdziesz w sklepie: Pan Pablo

 

Zegarek:

Zegarek sportowy czy formalny to nieodłączny element męskiej garderoby.

Zegarek: Daniel Wellington                                     Zegarek: Tom Tom

 

Buty:

Buty to opcja nie ludzi, którzy nie przejmują się przesądami. Native to obuwie wegańskie, dla jednych brzydkie dla innych ładne. Wg.mnie urocze.

Buty znajdziesz w sklepie: Pan Pablo

 03-03-2015 1 Image Banner 336 x 280

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.