Do mojej kolekcji książek kucharskich dołączyły 2 nowe pozycje: Kuchnia Fit i Kuchnia Fit 2 autorstwa Konrada Gacy.

Pierwszy plus, książki zamówiłam online w empiku po 17 a dotarły do mnie kolejnego dnia o 9 rano. MIŁE ZASKOCZENIE!

Konrad Gaca to jeden z najlepszych specjalistów ds. żywienia w Polsce, jako jedyny w kraju posiada certyfikat CNS. Opracowała także autorski program żywienia i odchudzania zwany GacaSystem, zatem „współpracujesz” ze specjalistą w swojej dziedzinie.

Książki są pełne pomysłów na codzienne śniadania,obiady, podwieczorki i kolacje. Przyznam,że miłym zaskoczeniem były dla mnie liczne przepisy na słodkie i zdrowe przyjemności. Przeanalizowałam kilka przepisów, wpisałam pierwsze propozycje dla rodziny, zrobiłam listę zakupów – i tutaj kolejne zaskoczenie! Jeśli chcesz gotować wg. przepisów Konrada nie musisz kupować miliona produktów za milion złotych. Często w przepisach fit są produkty, które ciężko odszukać w sklepie,a jeśli już są to cena powala. Propozycje Konrada Gacy to inna filozofia, przepisy są proste, jasne, produkty łatwo znajdziesz w sklepie.

Ja i moja rodzina zaczynamy gotowanie z przepisami Konrada. Dziś na obiad makaron z pesto i kurczakiem  – tak, tak, takie pyszności też są.

Dam znać jak wyszło i smakowało 🙂gry300x250 Image Banner 300 x 250

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.