Pudełka z kosmetykami są coraz bardziej popularne, cały czas słyszymy,że ktoś dostaje takie magiczne pudełeczko do domu.

Czym są pudełka z kosmetykami i czy warto jet zamówić?

W takim kosmetycznym pudełku najczęściej jest około 7 kosmetyków – część to próbki a część to produkty pełnowartościowe. Oferty wszystkich firm z boxami są bardzo podobne, możemy zamówić jedno pudełko za 49 pln, 3, 6 lub 12 pudełek na cały rok. Paczka jest dostarczana do naszego domu raz w miesiącu. W większości firm nie mamy wpływu na to co znajdzie się w przesyłce – zawsze jest to niespodzianka, taki mikołaj w każdym miesiącu. 🙂   Dzięki temu możemy poznać  i przetestować wiele ciekawych marek oraz produktów. Liczne próbki  dają nam możliwości poznania (często drogich kosmetyków) bez konieczności zakupu pełnowartościowego opakowania. Wiemy co się u nas sprawdza a po jaki kosmetyk na pewno nie  pobiegniemy do sklepu. Osobiście cenię boxy za to,że mogę przetestować produkty i nie muszę inwestować często dużych pieniędzy w kosmetyki, które okazały się nietrafione lub mnie uczulają.

Za kilka dni pojawi się post z opisem zawartości ByGlossy ze stycznia. Sami ocenicie czy pudełko jest warte zamówienia oraz jaka jest jego wartość


beglossy new Image Banner 750 x 200

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.