Krem na dzień 30+ PatandRub to mój ulubieniec już od kilku lat. Robiłam sobie przerwy od niego w poszukiwaniu innego zamiennika, ale zawsze pokornie wracałam. Główne zadanie kremu to zapobieganie oznakom starzenia. Zapobiega także utracie wody, wygładza, łagodzi zaczerwienienia oraz chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.

 

 

IMG_1257

Co zawiera?:

-kwasy omega 3 i 6;

-olej arganowy;

-naturalne filtry;

-aminokwasy;

-masło shea;

-wodę orkiszową;

– olej słonecznikowy.

Skład wygląda doskonale, ale czy krem też taki jest? Moje pierwsze spotkanie z tym cudem nie było łatwe… Krem posiada dość specyficzny zapach, który przez pierwsze dni bardzo mi przeszkadzał. Obawiałam się nawet,że będę musiała z niego zrezygnować. Przyzwyczajenie jednak wygrało! Dość szybko zobaczyłam także pozytywne efekty na mojej buzi. Cera stała się gładsza, promienna, pozbyłam się wszystkich niedoskonałości.

Krem stosuje razem z serum Patand Rub – wg.mnie to połączenie idealne. Nakładam serum a po kilku minutach krem na dzień. Nie mam zatkanych porów, wszystko doskonale się wchłania,a poranne wykonanie makijażu nie jest problemem. Przez lata miałam problemy z punktowym wysuszeniem skóry (głównie na czole) jednak dzięki stosowaniu kremu i EkoAmpułki 1 już o nim zapomniałam. Moja cera jest teraz doskonale nawilżona, napięta i wygląda młodziej.

Jedyny mały minus to ostatnio opakowania, pompki które nie działają czy srebrne części opakowania ,które są dość kiepskiej jakości. W efekcie przy aplikacji kremu na naszej twarzy umieszczane jest dość dużo drobnych, srebrnych kropek. Produkt nie jest tani, zatem możemy jako klientki wymagać chyba dobrej jakości opakowań. Pat and Rub wymienia te produkty, musimy je jednak odesłać. Efekt zostajemy bez kremu + ponosimy koszty kuriera, to moim zdaniem minus obsługi klienta. Konkurencja (podobna jakość i cena) tylko na postawie zdjęć niesprawnego opakowania przysłała mi nowy produkt z próbkami gratis.

IMG_1258

IMG_1259

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy polecam? Tak,krem jest wspaniały (minus za opakowanie).

Czy kupie ponownie? Tak!

 

Opinie o kosmetykach to moje subiektywne odczucia, u każdej z Was w/w produkt może sprawdzić się inaczej.

 Banner 750x100

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.