BioKap to farby do włosów, które możemy kupić m.in w aptekach. Widziałam, czytałam, chodziłam, zastanawiałam się, aż w końcu zdecydowałam – kupuje i sprawdzam!

Wiecie dobrze jak to jest, macie ulubione produkty, sprawdzone i nagle kusi Was coś nowego, wielka niewiadoma. Do samego zakupu przekonała mnie wysoka zawartość składników naturalnych oraz olej arganowy.

Czym jest BioKap i co obiecuje producent?bios line

Naturalne farby do włosów o naturalnej formule z wysoką zawartością składników pochodzenia roślinnego. Są delikatne dla skóry głowy i łatwe w użyciu. Przeznaczone dla osób o wrażliwej skórze i skłonnych do alergii. Z uwagi na delikatną formułę farbę można stosować na przesuszone i zniszczone włosy w celu ich odżywienia i przywrócenia blasku. Polecane wszystkim, którzy chcą lepiej zadbać o swoje włosy. Gwarantują długo utrzymujący się kolor oraz pokrycie siwych włosów w 100% już przy pierwszej aplikacji.

Kosmetyki BIOKAP Nutricolor powstały we włoskich laboratoriach firmy BIOSLINE a każdą formułę przebadano z wykorzystaniem sprawdzonych technologii kosmetycznych, począwszy od dogłębnej wiedzy na temat morfologicznych, biochemicznych i funkcyjnych właściwości włosów.

Wszystkie produkty poddane zostały testom klinicznym oraz rygorystycznym testom mikrobiologicznym, co gwarantuje ciągłą i wysoką jakość każdego końcowego produktu. Farby BIOKAP łączą w sobie tradycję fitokosmetyki z zaawansowaną technologią, czego efektem są produkty do pielęgnacji włosów o najwyższej jakości: o gwarantowanej skuteczności i dobrze tolerowane przez delikatne włosy i wrażliwą skórę. Dzięki aktywnym składnikom roślinnym uzyskujemy naturalne kolory z doskonałym pokryciem siwych włosów!

Zawartość opakowania

  • tubka kremu koloryzującego;
  • aplikator z wyzwalaczem koloru Nurtifix;
  • saszetka z odżywczym szamponem po koloryzacji;
  • para jednorazowych rękawiczek;
  • jednorazowa peleryna ochronna;
  • ochronny krem do skóry głosy;
  • ulotka (w niej są ukryte rękawiczki);

Biokap Nutricolor

Farba BioKap Nutricolor – aplikacja i zalety

Sama aplikacja przebiega dokładnie tak jak w przypadku innych farb. Farba okazała się bardzo, ale to bardzo wydajna w porównaniu do innych marek (mam włosy do ramion). Zostało mi około 1/4 tuby/aplikatora. W przypadku innych marek często farby starczały mi na syk, a tutaj było jej aż za dużo. Bardzo pilnowałam zalecenia producenta, aby uważać na skórę głowy przy czole i uszach. Sama aplikacja była prosta i przyjemna, potem zostało już tylko czekanie.

Zanim o efektach, to plus za rękawiczki, które są wykonanie z bardzo przyjemniej folii, a nie jak u niektórych producentów, jak z jednorazówki. Miłe zaskoczenie to peleryna ochronna. Nie trzeba już niszczyć ręczników, aby chronić ubrania.

Bios Line, BioKap Nutricolor – efekty stosowania

Z efektu jestem zadowolona, ale już wiem, że na przyszłość muszę kupić odcień o ton jaśniejszy 🙂 Włosy są miękkie, przyjemnie w dotyku, dobrze nawilżone. To zasługa oleju arganowego. Dziś, czyli dzień po farbowaniu, włosy także są miękkie i pełne blasku. Jeśli chodzi o „spłukiwanie” się farby i trwałość, to zobaczymy. Na ten moment uważam, że farba spełnia obietnice producenta!

Czy polecam ?

Tak.

Czy kupię ponownie?

Pewnie!

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.