Sportfood to firma cateringowa, której produkty możecie kupić, m.in w siłowniach czy sklepach spożywczych. Motto firmy to: „My gotujemy, Ty ćwiczysz”, dlatego możemy je kupić w praktycznie każdej dobrej siłowni.

W ofercie znajdziemy śniadania, przekąski, zupy, drugie dania, a także pyszne soki. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą jeść zdrowo bez stania nad garnkami. Dziś podzielę się z Wami moimi wrażeniami po zjedzeniu owsianki do Sportfood. Czy jest smaczna i warto ją kupić? 

Smakowita owsianka Sportfood – skład i wartość odżywcza

Skład: mleko, jabłko, płatki owsiane, mandarynki, cukier, rodzinki, granat, cukier waniliowy, karambola.
Masa opakowania: 350 g
Wartość energetyczna: 291,4 kcal

Owsianka Sportfood

Czy owsianka Sportfood jest smaczna?

Owsianka zagościła u mnie w roli śniadania. Pierwsza łyżeczka – hmmm pyszne, ale słodkie. Owsianka od Sportfood jest bardzo dobra, piszę to z czystym sumieniem. Jednak jest także słodka, więc jeśli nie lubicie słodkich śniadań, to lepiej zjeść ją na drugie śniadanie lub na podwieczorek. Owsianka jak owsianka, jest niezwykle syta. Opakowanie 350 g starczyło mi na śniadanie i na podwieczorek. Zjedzenie całej zawartości na raz było niemożliwe. Owoce są dokładnie wymieszane w całym pojemniczku, a nie tylko dla ściemy na górze – to bardzo duży plus! Dziś udaje się na siłownie i ponownie zakupie ten smaczny pojemniczek.

Ile kosztuje owsianka Sportfood?

Koszt to około 10 złotych. Tak, wiem. Ktoś z Was może powiedzieć, że 10 PLN to bardzo dużo, jednak warto mieć na względzie, że 350 g owsianki to 2 posiłki, przynajmniej dla mnie, czyli 5 PLN za śniadanie i 5 PLN za podwieczorek.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.