Bath and Body Works to sklep w którym większość kobiet się zakocha, dostanie oczopląsu i zapachopląsu. Ilość produktów jest ogromna. Główna cenach to trwałość i  piękny oryginalny zapach. Przyznam się bez bicia kiedy sama weszłam i wąchałam te wszystkie mgiełki, żele itd to nie wiedziała co wybrać, trafiłam jednak z bardzo miła dziewczynę z obsługi, która profesjonalnym działaniem pomogła mi znaleźć odpowiednie nuty.
Wypytała bardzo dokładnie o moje oczekiwania, preferencje – to cenna cecha u sprzedawców.Dostałam do powąchania 3 zapachy, określiłam : ten mi się podoba, ten jest za słodki, a ten jest zbyt łazienkowy. Pani która mnie obsługiwałam wysłuchała  uwag i zaproponowała mi skorygowane zapachy, które okazały się strzałem w 10!  Jeśli sprzedajesz pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj klienta, to cenna cecha u sprzedawców – pytanie i słuchanie klienta!

Zadowolona udała się do kasy, gdzie trafiłam na promocje 3 sztuki w cenie 2!

IMG_0048

Zapachy, które wybrała to:

Beautiful Day:

IMG_0120

 

Delikatny, kwiatowy a zarazem czysty zapach. Zapach nie jest duszący ani babciny, wg. nie to idealny kwiatowy zapach. Wydaje mi się,że idealnie pasuje do letnich dni! Zapach na każdym z nas utrzymuje się mniej lub bardziej intensywnie – ten  na moim ciele jest trwały.

Waikiki Beach Coconut:

IMG_0119

Kokos mój ukochany kokos! Nie jest to jednak taki tani syntetyczny zapach, tylko delikatny, wyrafinowany kokos połączony z zapachem kwiatów (chyba storczyk). Moje pierwsze skojarzenie z tym zapachem, to plaża, Hawaje i morska bryza! Rozmarzyłam się 🙂 Trwałość  – hmmm ta mgiełka u mnie chyba jest najmniej trwała.

Dark kiss:

IMG_0121

 

To całkowicie inna historia. Zdecydowanie bardziej cięższy zapach z nutami orientalnymi. Idealny na wieczorne kolacje czy też do swetrów na jesienne dni. Zapach ciepły i otulający, wyrafinowany. Trwałość – bardzo dobra:)

 

Koszt jednej mgiełki to 29 złotych. Zapłaciłam 58,01 złotych za 3 zapachy ( 3 sztuki w cenie 2).

To moje ulubione obecnie zapachy ( zmieniam je w zależności od pory roku) z Bath and Body Works w małym podsumowanie i lekcją skutecznej sprzedaży 🙂

 

A jakie Wy zapachy lubicie?

 2016-06-13a estyl_zanox_728x90 Image Banner 728 x 90

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.