Maska i szampon Argan Oil znalazłam w majowym wydaniu Pretty boxa. Ucieszyłam się ale i też zastanawiałam jak sprawdzi się ten zestaw u mnie. Moje włosy są cienkie, jest ich dużo i niestety ze skłonnościami do obciążania. Plusem dużym był olej arganowy, który u mnie podczas olejowania włosów sprawdza się doskonale.

IMG_1718

Maska Argan Oli
Silnie regenerująca, nawilżająca, zwiększająca objętość włosów. Widocznie pogrubia i nadaje włosom blask. Działa wygładzająco i nawilżająco na skórę głowy. Idealny produkt do włosów zniszczonych, suchych, matowych i bez życia. Wzbogacony olejkim jojoba oraz słonecznikowym.
Moja opinia: Maska ładnie pachnie, kolor ma ziemisty. Działanie hmmm regeneruje i nawilża – tak, niestety zwiększenia objętości włosów nie zaobserwowałam. Zauważyłam jednak,że ładnie podbija kolor włosów. Podczas nakładania muszę bardzo uważać na nakładane ilości maski, aby uniknąć efektu obciążenia włosów.

Szampon Argan Oil:
Szampon z olejem arganowym, przywraca włosom blask i siłę, działa antyutleniająco. Chroni włosy przed smogiem i działaniem innych czynników zewnętrznych. Idealny szampon dla włosów matowych i bez życia, delikatny dla skóry głowy. Wzbogacony olejkiem jojoba i słonecznikowym.
Moja opinia: Tak jak w przypadku maski zapach jest bardzo przyjemny. Szampon dobrze oczyszcza i odżywia włosy. Jestem na tak.

Ogólnie jestem zadowolona z tych produktów. Staram się używać ich naprzemiennie aby nie obciążać włosów. Jeśli olejujesz włosy to ten produkty będą idealny uzupełnieniem. W sklepach internetowych możesz znaleźć je za 9’90 zł/szt.

Czy polecam?

Tak.

Czy kupię ponownie?

Tak.


2016-06-13a estyl_zanox_728x90 Image Banner 728 x 90

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.