Peeling Yasumi Amethys Glare to zakup w ciemno, nie znałam,nie używałam ale zaryzykowałam. Oczywiście, można powiedzieć wielkie mi haloo… peeling to żadne ryzyko. Osobiście mam inne zdanie, nie każdy peeling mi odpowiada np z powodu dość tłustego filmu jaki zostaje na ciele lub z powodu tzw. braku zdzierania.

Co o samym peelingu pisze producent:

IMG_0017

Cukrowy peeling do ciała złuszcza zrogowaciałe komórki naskórka, oczyszcza i wygładza skórę, przygotowując ją do przyjęcia składników aktywnych. Kompleks witaminy E i C – najsilniejszych antyoksydantów chroni skórę przed wolnymi rodnikami spowalniając proces starzenia skóry. Olej z owoców leśnych bogaty  w kwasy owocowe rewitalizuje, odpręża i relaksuje. Po zastosowaniu peelingu skóra nabiera blasku, odzyskując zdrowy wygląd i naturalne piękno.

Moja opinia:
Peeling pachnie cudownie,dzięki olejowi z owoców leśnych. W zapachu się zakochałam i mogłabym wąchać go cały czas. Sam peeling jest cukrowy  i dość dobrze zdziera martwy naskórek. Skóra dzięki witaminie C i E jest dobrze napięta i rozświetlona.
Zapach który zostaje na ciele jest bardzo delikatny i nie gryzie się z perfumami ( to może zależeć od indywidualnych predyspozycji). Produkt Yasumi nie zostawia na ciele tłustego filmu więc spokojnie można się „wybalsamować” lub nałożyć inne produkty.

Czy kupię ponowne?

Tak

Czy polecam ?

TakBanner 750x100

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.