Mateusz Grzesiak to doskonały psycholog, mówca i nauczyciel. Celowo omijam słowo Coach, osobiście jestem bardzo przeciwna coachingowi prowadzonemu przez osoby bez uprawień psychologa lub terapeuty, ale to temat na inny wpis.
Mateusz, ukończył psychologię, dzięki czemu wie jak prowadzić treningi oraz nie wpakuje człowieka na minę, poprzez uruchomienie np. wspomnień wypartych.
Jeśli jesteś handlowcem, pracujesz z ludźmi, prowadzisz prezentacje lub masz organizację sprzedaży w biznesie MLM, to tak książka jest dla Ciebie. Składa się ona z trzech etapów sprzedaży (pamiętaj, że każdy z nas sprzedaje, czasem nieświadomie):
Inner Game:
Pokazuje i wyjaśnia zasady budowania swojego wizerunku np. dlaczego na spotkanie rekrutacyjne lepiej ubrać ciemne spodnie niż spódnicę w przypadku kobiety. Ten rozdział to także świetny przewodnik po mowie ciała i gestach – nie musisz sprzedać, możesz przetestować je np. w relacjach rodzinnych.

IMG_0399

Relations Game:
Dowiesz się jak poprzez raport werbalny i niewerbalny przekonywać swojego rozmówcę. Jak odczytywać sygnały z jego zachowania, jak budować więź z klientem oraz jakich komunikatów i słów używać aby ludzie chcieli z Tobą współpracować. Zasady komunikacji opisane w tym rozdziale będą przydatne np. dla Pań,  które obawiają się współpracy z mężczyznami.

Sales Game:
Mateusz pokazuje jak odpowiadać na wątpliwości, mówić językiem korzyści, a nie tylko ceny oraz zamykać sprzedaż, aby klient wracała do nas ponownie.

Książka to zbiór podstawowej wiedzy z zakresu, mowy ciała, komunikacji oraz sprzedaż i relacji międzyludzkich. Jeśli zaczynasz w sprzedaży nauczysz się wiele z podstaw wiedzy, jeśli natomiast prowadzisz rozmowy handlowe od lat, to dzięki tej pozycji możesz usystematyzować wiedzę oraz popracować nad fundamentami. Czasem coś wydaje się nam tak oczywiste, że o tym zapominamy – warto sobie o tym przypomnieć, wg. zasady: najprostsze techniki są najlepsze.
W mojej ocenie to jedna z pozycji obowiązkowych dla każdego z nas. Miłego czytania.


darmowa dostawa 26.09 Image Banner 728 x 90

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.