Olejek kupiłam z podejściem, ach jeśli nie ma nic innego to niech będzie. Nadszedł taki dzień kiedy moje włosy wołały o olejowanie, a olejku macadamia nie miałam już w domu. Wybrałam się do kilku aptek gdzie kiedy zapytałam o olejek macadamia popatrzyli na mnie jak na ufo, w Douglas też nie było więc zostało mi Yves Rocher. Tutaj niestety czystego olejku  nie było, ale Pani poleciła mi mieszankę olejku jojoba, z babasu oraz macadamii.  Kupiłam!

IMG_0236

Produkt przeznaczony jest do włosów suchych oraz kręconych, pachnie trochę jak olejki do opalania (wg.mnie). Producent zaleca aby nałożyć olejek na suche włosy, przed myciem na 10 minut.
Postanowiłam jednak trochę zmodyfikować ten przepis, nałożyłam olejek w dość dużej ilości na noc.
Kiedy rano szłam myć włosy ponowiłam zabieg na około 15 min przed myciem. Olejowanie powtarzałam przez 2 tygodnie wg. opisanego schematu.
Efekt: moje włosy pokochały ten olejek, stały się bardziej gładkie, nawilżone i miękkie. Zdecydowanie mogę Wam polecić mix olejków Yves Rocher jeśli Wasze włosy potrzebują odbudowany lub nawilżenia.


beglossy new Image Banner 750 x 100

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.