Demakijaż to bardo złożony proces, składający się z kilku etapów. Skuteczne zmycie makijażu jest niezbędne, drogie Panie, aby wyglądać pięknie i młodo. Jednym z etapów wieczornego spa jest stosowanie płynu micelarnego do demakijażu.
Pamiętajcie, aby płyn dobrać odpowiednio do Waszej cery, a nie używać byle jakiego bo w konsekwencji może Was przesuszać, zapychać lub po prostu nie zmywać tuszu, kresek, cieni itd.
Dziś opowiem Wam jaki jest mój ulubiony płyn micelarny do demakijażu czyli Garnier 3 w 1 do cery wrażliwej 🙂
Wiele miesięcy używałam płynu innej firmy, aż pewnego dnia w jednym z beautybox-ów pojawił się Garnier i tak już został, podczas zakupów wybieram wersję różową.

4

Moja cera jest kapryśna i bardzo wrażliwa na zmiany, często mam niewiadomego pochodzenia czerwienienia i wypryski, zatem płyn musi koić i łagodzić. Tak też robi Garnier! Różowa wersja dedykowana jest właśnie do skóry wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień. Płyn delikatnie zmywa makijaż, a jednocześnie koi skórę, nie zostawia tłustego filmu na oczach oraz nie powoduje pieczenia oczu. Same przyznajcie, że to jest duży plus!
Pieczeniu i mgle po zmywaniu makijażu, mówię stanowcze nie! Kolejne miłe zaskoczenie to brak konieczności tarcia, namoczony wacik wystarczy zostawić na kilka sekund np. na oczach i tusz sam schodzi, a to wszystko dzięki zastosowanej technologii miceli.
A, co jeśli ktoś ma inny rodzaj cery? Spokojnie, Garnier w ofercie posiada także inne płyny:

Cera normalna i mieszana:
Ta ostatnia jest wyjątkowo trudna w pielęgnacji, a przecież nikt nie będzie stosował trzech płynów do różnych partii twarzy – rozwiązanie to zielony płyn micelarny Garnier. Zastosowana technologia miceli przyciąga i wiąże wszystkie zanieczyszczenia, a Ty masz pewność, że w partach gdzie konieczne jest większe oczyszczenie wszystko poszło gładko. Makijaż usuwasz jednym muśnięciem, bez konieczności tarcia. Płyn jest bezzapachowy oraz przywraca równowagę cery, czyli jednocześnie nawilża, tonizuje i normalizuje w zależności od aktualnego zapotrzebowania cery.
W gamie Garnier znajdziesz też stosunkowo najmłodsze dziecko, czyli płyn micelarny do demakijażu dla cery normalnej i wrażliwej. Olejek arganowy zawarty w dwufazowym płynie, który musisz wymieszać przed wylaniem na wacik, odżywia i nawilża cerę.
Skóra wrażliwa będzie ukojona, nawilżona i odżywiona dzięki czemu będziesz wyglądać promiennie i zdrowo. Olejek pomaga w skutecznym zmywaniu makijażu bez konieczności tarcia. Znam osoby, które poprzez konsekwentne używanie oleju arganowego w swojej pielęgnacji sprawiły, że ich cera stała się promienna, rozświetlona i bez podrażnień. Dzięki płynowi Garnier możesz zakochać się w pielęgnacji z dodatkiem drogocennego olejku arganowego 🙂
Jeśli jesteś w gronie szczęśliwych kobiet i masz cerę normalną, to dzięki olejkowi arganowemu będziesz szybciej i skuteczniej zmywać makijaż, odżywisz cerę, a dzięki witaminie E będzie ona gładsza i bardziej miękka.
Drogie Panie, cecha wspólna wszystkich płynów micelarnych Garnier to: brak konieczności zmywania oraz brak zapachu! Ceny są także bardzo przystępne, a w wielu marketach często upolujecie promocje.
Więcej o samych płynach możecie przeczytać na stronie Garnier (www).
Ja, zostaję przy różowym płynie, a Ty jaki wybierasz?

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.