Serum intensywnie ujędrniające wybrałam jako gratis do kremu przeciwzmarszczkowe z Yves Rocher. Tak, tak krem w promocji za 49 PLN i serum za 100 PLN Gratis.
Wybrałam serum ujędrniające, ponieważ w swojej pielęgnacji zawsze staram się mieć jeden lub dwa produkty anty aging.

img_0536

Co o samym serum pisze producent?

Działanie przeciwzmarszczkowe potrzebuje czasem wzmocnienia intensywnym działaniem ujędrniającym. Aby zwiększyć produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, będących budulcami skóry, naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wykorzystali gumę z akacji. Po zastosowaniu serum skóra jest widocznie wypełniona i bardziej jędrna. Konsystencja fluidu sprawia, że aplikacja serum jest wyjątkowo przyjemna. Napina skórę i natychmiastowo wygładza zmarszczki i bruzdy.

Moja opinia:

Konsystencja serum jest dość wodnista, trzeba uważać aby nie nałożyć go za dużo i nie marnować produktu. Szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Stosuję serum rano, pod krem na dzień z Yves Rocher (wcześniej używałam innego kremu) z którym dobrze współpracuje, nic się nie roluje a makijaż nadkłada się doskonale.
Cera jest bardziej nawilżona, napięta i odświeżona. Efekt ujędrniania jest widoczny szczególnie po nałożeniu makijażu, wygląda on zdecydowanie lepiej 🙂
Polecam Wam zakup tego serum, tym bardziej, że teraz możecie je mieć gratis.  Kupujecie krem na dzień np. na prezent i serum wybieracie dla siebie w gratisie.
Zastanawiam się nad zakupem nowego, zielonego serum z YR – znacie? Polecacie?


Banner 728x90

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.