Sklep internetowy Akardo.pl oferuje damskie i męskie buty, które wykonywane są ręcznie. To obuwie produkowane w Polsce z polskich skór barwionych naturalnie. Zdecydowałam się na zakup butów męskich dla mojego męża, ale mam już też wytypowane obuwie dla siebie do kolejnego zakupu.
Akardo

Wybrany model to półbuty grantowe z czerwonymi wstawkami. Zamówiony rozmiar był zgody z kupowanym standardowo w sklepie i okazał się poprawny. Kolory są żywe i zgodne z opisem producenta.

Mały minus to czas oczekiwania, który wynosi do 10 dni roboczych. Jeśli więc potrzebujesz butów na już, to niestety, musisz wybrać inny sklep. Do mnie buty dotarły po 9 dniach od zamówienia, dodatkowo, starannie zapakowane.

Moja opinia

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu. Buty okazały się porządne, a cena, jak za buty ręcznie robione i nie sprzedawane sieciowo, jest bardzo przystępna. To również idealny pomysł na prezent. Co więcej, samo złożenie zamówienia w Akardo.pl przebiegło sprawnie i nie napotkałam się z żadnymi problemami, związanymi chociażby z płatnością.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.