Maseczki Oriflame Love Nature – moja opinia

Uroda  /   /  przez Justyna

Kilka tygodnie temu zdecydowałam się na zakup maseczek Oriflame Love Nature. Kosmetyki Oriflame znam bardzo dobrze od wielu wielu lat więc zamawiałam trochę w ciemno bez czytania recenzji innych.
Duży plus dla firmy, za wprowadzenie maseczek w saszetkach a nie tylko w pełnowymiarowych opakowaniach.
Trzy maseczki na jakie się zdecydowałam to:

 

Kojąca maseczka z owsem:

fullsizeoutput_6c2

 

Kojąca odżywcza maseczka z owsem, bogata w witaminy z grupy B dzięki którym cera się miękka i wypełniona.
Maska dobra, nawilża i odżywia, jednak wielkiego efektu wow nie zauważyłam. Skóra wyglądała faktycznie lepiej dzięki nawilżeniu. Zapach przyjemny. Maseczka dobrze się wchłania. Jeśli będę miała okazję to kupię ponownie, maska jest w dość niskiej cenie.

Oczyszczająca maska z łopianem:

fullsizeoutput_6c6

 

Oczyszcza i przywraca równowagę.
Hmmm w przypadku tej maski mam największy problem. Zastyga na kamień (nie trzymałam jej wskazanych 10 min), który ciężko jest zmyć, bardzo mocno ściąga cerę. Jeśli chodzi o oczyszczenie to jest były ono minimalne. Niestety do tej maseczki nie będę wracać.

Odświeżająca maska z ogórkiem:

fullsizeoutput_6c4

 

Odświeżająca i chłodząca żelowa maska z ogórkiem, który jest bogaty w witaminę C. Maseczka odświeża, nawilża  i pobudza skórę.
Maska super chłodzi (będzie idealna w lecie) i odświeża. W moim przypadku wchłania się dobrze, jednak pomimo dobrego wchłaniania przez skórę, zostawia na twarzy lepki, biały film który trzeba dobrze zmyć.

Ogólnie jestem zadowolona z tych masek, do maski z owsem i ogórkiem będę wracać. Niestety muszę dać mały minus za opakowanie 🙁 Jest ono dość duże, produkty zbiera się na dnie, trzeba się nieźle nagimnastykować aby go wydobyć. W mojej ocenie 10 ml wystarczy spokojnie na 2 aplikacje, ale jak w przypadku większości masek w saszetkach nie mamy jak zabezpieczyć mazi aby nie wysychała i nie traciła cennych właściwości. Polecam każdej z Was kupić i sprawdzić jak ten zestaw sprawdza się u Was 🙂black friday Image Banner 750 x 100

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.