Pewnie wiecie doskonale jak to jest, leżeć i łóżku i sprawdzać różne sklepy z ubraniami, a jak przyjaciółka dostarcza jeszcze ciekawe linki, to noc pewniakiem zarwana.
Właśnie podczas takiego wieczoru na łączach, wpadła mi w oko bluzka do Evy Minge z kolekcji FemeStage.
FemeStage to ubrania nad których projektowaniem patronat sprawuje Eva, ale nie jest to jakość od projektanta. Ogólnie jest to sieciówka sygnowana nazwiskiem Minge.

IMG_1005
Znalazłam wiele ciekawych perełek, które wg. mnie są warte uwagi, jednak zdecydowałam się na zakup bluzki z zamkami.
Moja zakupowa taktyka: jeśli nie znam marki to zamawiam jeden produkt aby ocenić jakość, czas wysyłki itd – jak będzie  ok, to zdecyduje się na kolejne zamówienie.

AW16_33202-99X_-1-700x8700_0_1920_2386

Paczka przyszła dość szybko bo już po 2 dniach roboczych. Koszt dostawy za zamówienie mniejsze niż 200 pln to 12 pln.
Koszulka jest bardzo przyjemna w dotyku, skład to 95 % modal, 5% elastane. Wybrałam rozmiar L, tylko taki też był dostępny, a ponieważ to zakupy przez internet to zawsze można odesłać lub sprezentować komuś innemu to zamówiłam.
Nie mogłam się doczekać  i od razu zrobiłam przymiarki… ii iiiiiii… koszulka jest bardzo dobrze skrojona, poprzez większy rozmiar jest luźna ale nadal zachowuje fason, doskonale podkreśla biust i w mojej ocenie jeszcze do uwydatnia.

IMG_1004
Zamki na ramionach to mały element ekstrawagancji, który sprawa, że czarny t-shirt nie jest nudny. Wykończenie  i obszycie także wydaje się bardzo staranne.
Koszt koszulki z zamkami to 55’90 plus wysyłka. Dużo i nie dużo, w podobnej cenie znajdziemy bluzki w innych sieciówkach. Obecnie jestem zadowolona z zakupy i skusze się jeszcze na kilka ubrań z FemeStage.
Niestety nie wiem jeszcze, jaki będzie jej stan po praniu  – dam Wam znać.

Macie jakieś doświadczenia zakupowe z FemeStage?

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.