Dokładnie 8 marca Ania Lewandowska poinformowała, że w jej sklepie internetowym pojawiły się nowe smaki batonów. Bez zastanowienia wiedziałam, że będą moje 🙂 W sklepie internetowym HPBA Anny, znajdziemy już 7 rodzajów batonów, każdy z nich jest naturalny i bez dodatku cukru. Przesyłka dotarła bardzo szybko – paczka była u mnie po 2 dniach od zamówienia.
Pierwsze trzy samki możecie poznać w osobnym poście (tutaj).

Jabłko Cynamon:

IMG_1183Skład: daktyle (53%), suszone jabłko (13%), orzechy nerkowca (14%), orzechy brazylijskie (13%), cynamon (2%).
Smakuje i pachnie jak szarlotka w mojej ocenie baton jesienny i zimowy. Jeśli szukasz zdrowej szarlotki wybieraj go śmiało.

Pomarańcza Marchew:

IMG_1181

Skład; daktyle (50%), migdały(18%), słonecznik łuskany, suszony zagęszczony sok pomarańczowy (11%), marchew suszona (7%).
Smak wytrawny tak jak Dynia&Macha, idealna przekąska, która nie będzie słodka. Ja, bardziej czuje marchewkę niż pomarańczę, kawałki migdałów są widoczne w masie.

Truskawka Burak:

IMG_1182

Skład: daktyle (54%), orzechy nerkowca (19%), słonecznik, truskawka suszona (12%), burak suszony (1%).
Kocham truskawki, ale burka już nie 🙂 Obawiałam się trochę tego smaku, jednak balans pomiędzy truskawkami a burakiem jest idealny. Nie dajcie się zmylić, truskawka wcale nie przoduje w smaku, raczej jest na równi z burakiem.

Kakoa Malina:

IMG_1180

Skład: daktyle (60%), orzechy nerkowca (22%), wiórki kokosowe, malina suszona (6%), kakao (2%).
Połączenie maliny i kakao musi być pyszne i jest! Batonik jest słodki, a malina i kakao są idealnie połączone w całość.

IMG_1186

Znacie już 4 nowe smaki batonów do Ani Lewandowskiej. Czy jetem zadowolona z nich? Hmm niestety znalazłam kilka minusów…Pierwsze rozczarowanie to fakt, że batonik jest mniejszy 🙁 poprzedni miał aż 60g, obecnie to 35g. Rozumiem zmniejszanie wagi aby produkt był tańszy jednak uważam, że opcja 60g była bardziej optymalna. Kolejny minus to struktura masy. Pierwsza wersja była mniej rozdrobiona, dzięki czemu wiórki kokosowe były mocno widoczne i wyczuwalne w smaku, obecnie baton jest tak mocno rozdrobiony i sprasowany, że ich nie widać i nie czuć. Ogólnie nowe smaki są ciekawe i warte kupienia. Jakie smaki Wy lubicie?

Sklep Anny Lewandowskiej.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.