Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami! Pamiętaj, że święto naszych mam jest obchodzone w Polce 26 maja więc jeśli zapomniałeś o prezencie to zostało jeszcze kilka dni.
Sephora przygotowała kilka produktów, aż o 30% taniej w ramach prezentowych inspiracji z czego ja wybrała kilka, które w mojej ocenie są najciekawsze.

Paletki do makijażu:

collage

Jeśli Twoja mama maluje się codziennie to będzie to idealny prezent. Wybrałam paletki w odcieniach neutralnych, które na pewno każda kobieta wykorzysta. Pamiętaj, lepiej kupić odcienie neutralne lub krzykliwe – te kupuj tylko wtedy jeśli jesteś absolutnie przekonany/a , że Twoja mama takich używa.

Maska do twarzy:

collage1

Maseczka to zawsze dobry wybór na prezent 🙂 Eliminujesz opcje z nietrafieniem koloru, zapachu czy pielęgnacji. Sephora  z okazji Dnia Mamy proponuje maseczki Glam Glow 30% taniej.  Produkty Glam Glow to świetny pomysł na prezent – maseczka która działa i widać jej efekty niemal od raz zadowoli każdą kobietę.

Więcej o maskach GG tutaj.

 

Podkład, szminka, tusz do rzęs:

collage

Wybranie coś z tej serii polecam tylko wtedy jeśli: znasz odcień podkładu mamy lub  wiesz jaki kolor szminki lubi. Lepiej nie ryzykować z celowaniem na ślepo 🙂 Najbezpieczniejszy wybór tusz do rzęs – absolutnie 99% kobiet będzie zadowolonych i wykorzysta prezent. Dobry tusz do rzęs sprawdzi się zawsze w kobiecej toaletce.

Niezależnie od tego jaki prezent dasz mamie, pamiętaj, że w tym święcie nie chodzi  o prezent, a o pamiętać. Niejedna mam pewnie bardziej niż z prezentu ucieszy się bardziej ze wspólnego spaceru, obiadu czy kawy.
Nie ma znaczenia czy kupisz kosmetyk za 300 pln czy za 5 pln – ważne, że pamiętasz 🙂Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.