Moje zapasy kosmetyczne praktycznie zostały zredukowane do zera, a to oznacza nic innego jak ZAKUPY!:)
Jeśli tylko się coś kończy to udaje się do Hebe i buszuje po półkach. Trafiłam na kilka promocji, jak to zazwyczaj w Hebe tym razem m.in w ramach marki P2 🙂
W tym poście ograniczę się do pokazania Wam nowości które nabyłam, a takie oczywistości jak mydło w płynie, szampon, odżywkę czy płatki kosmetyczne pozwolę sobie pomijać.

 

Beuty Blenedr….

IMG_0353

 

Dziewczyny od około 4 miesięcy szukam dobrego Beauty Blendera i cały czas wpadki. Jeśli macie sprawdzone BB to koniecznie daje znać co i gdzie kupić 🙂
Obecnie wybrałam Beauty Blender Ewa Schmitt Boutique – która ma zastępować kilka gąbek z powodu swojego unikalnego kształtu, a nowoczesna technologia zapewnia ograniczenie wchłaniania kosmetyków.
Ścięta ukośnie część gąbki pomaga w odpowiednim nakładaniu kosmetyków np na szyi, twarzy, a stożkowate zakończenie pomaga w dokładnej aplikacji np przy linii rzęs lub nosie.
W zestawie są 2 głąbki do makijażu.

Zestaw pędzli do makijażu….

IMG_0352

Zaznaczę, że nie jestem ekspertem od makijażu. Sama wiele się uczę i dlatego na allegro zakupiłam zestaw pędzli aby trakcie wakacyjnych wyjazdów poćwiczyć sztukę makijażu 🙂

 

Kosmetyki do makijażu:

IMG_0355

 

Catrice Mineral Highlighting:
Niestety rozświetlaczy było jak na lekarstwo… słownie to był tylko jeden czyli Catrice i jego właśnie wybrałam.Produkt sam w sobie bardzo ładnie rozświetla, jest delikatny więc nie ma obawy, że będę błyszczeć już z kilometra 🙂 Jedyny minus, który zauważyłam podczas aplikowania to „sypanie się” … kiedy pędzlem dotykam rozświetlacz to pyłek unosi się wszędzie…

P2 Compact powder:
Wybrałam odcień vanilla czyli idealny do lekko opalonej cery podczas wakacji. Pudry P2 są w mojej kosmetyczce od około roku i jestem z nich bardzo zadowolona. Produkt jest trwały, nie osypuje się, nie roluje, a wydajność też jest bardzo duża.

P2 Glow Touch:
Aby dodać sobie różu na policzkach i podkreślić muśnięcie słońcem konieczny jest dobre róż 🙂 Wybrałam odcień, który wygląda na dość ciemny, jednak po aplikacji staje się delikatny z drobinkami rozświetlacza. Odcień : 010 touch of berry.

Braku uzupełnione więc teraz czekam na kolejne puste opakowania i na zakupy marsz 🙂

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.