Ewa Chodakowska to znana trenerka fitness, która dzięki filmikom na YouTube, organizowanym obozom sportowym i autorskim książkom, codziennie motywuje do ćwiczeń tysiące Polek. Do tej pory Ewa skupiała się na sporcie i zdrowym odżywianiu. W te wakacje postanowiła jednak poszerzyć spektrum swojej działalności o projektowanie kostiumów kąpielowych. Jakie są efekty jej pracy?

Więcej o marce: Mission Swim

Mission Swim to marka strojów kąpielowych stworzona przy współpracy Ewy Chodakowskiej i butiku Apapat. Projektanci zaangażowani do tego przedsięwzięcia, na co dzień spełniają się zawodowo w Los Angeles, Paryżu czy Londynie i mogą pochwalić się dużym doświadczeniem oraz znakomitym wyczuciem stylu. Zaproponowana kolekcja podzielona jest na 2 części: elegancką i minimalistyczną dostępną od czerwca oraz bardziej szaloną ,,young, cool and fun” dostępną od lipca. Stroje można nabyć na oficjalnej stronie missionswim.com oraz w butiku Apapat w Warszawie.

O strojach

Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet otwartych, aktywnych, pewnych siebie, ciekawych świata. Dla Pań, które nie boją się stawić czoła nowym wyzwaniom. W ofercie dostępne są zarówno dwuczęściowe, jak i wyjątkowo modne w tym sezonie kostiumy jednoczęściowe. Utrzymane są w stonowanej tonacji bieli, czerni, lilii, błękitu i różu i połączone są z kontrastowymi elementami.

Stroje podkreślają figurę i uwydatniają kobiecość. Łączą komfort z elegancją. Nie brakuje im ozdobnych wcięć, przeplatań i niebanalnych nadruków. Niektóre kostiumy odznaczają się dodatkową funkcjonalnością w postaci dwustronnego nadruku, co umożliwia noszenie ich na 4 różne sposoby. Według Ewy Chodakowskiej stroje są luksusowym rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się zarówno na plaży w Kołobrzegu jak i na wakacjach w tropikach.

mission swim

Ewa Chodakowska, Mission Swim. Materiały prasowe / missionswim.com

Cena

Trudno pominąć kwestię jaką jest cena, bowiem sięga ona nawet 650 zł. Według twórców wynika to z wykorzystania najwyższej jakości materiałów i europejskiej produkcji. Należy również podkreślić, że część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazanych do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. 10 zł od ceny każdego stroju zostanie wykorzystane na pomoc skrzywdzonym kobietom. Chociaż kwota może nie wydawać się zbyt wysoka, należy docenić fakt, że taka inicjatywa w ogóle powstała.

Kostiumy kąpielowe są rzeczywiście dobrej jakości i o ile możesz pochwalić się nienaganną sylwetką, będą leżeć świetnie i podkreślą Twoją kobiecość. Czy są jednak warte swojej ceny? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sama, spoglądając do portfela.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.