Wstajemy jest ciemno, chwila jasności i znowu o 16 ciemno jak w nocy – niestety taki czas będzie z nami jeszcze chwilę. Łapie się na tym, że po powrocie do domu myślę sobie ” ale jest już późno” – patrze na zegarek a tu godzina 18, wychodzić  z domu chyba mało komu się chce – więc co robić?

Przedstawię Wam moje patenty na zimowe wieczory.

Netflix – kocham i uwielbiam. Z Netflixem jest tylko jeden problem jak się wciągnę w serial to o 3 nad ranę musze się zmusić aby iść spać!

Eksperymenty w kuchni zdradzę Wam, że czasem nachodzi mnie ochota na eksperymenty w kuchni, szczególnie kiedy natchnie mnie Nigella Lawson. Czasem potrawy są bardzo dobre, ale czasem nic mi nie wychodzi – czas pogodzić się z faktem, że bogiem kuchni nie jestem 🙂 Zabawa jednak zawsze jest przednia…

Domowe Spa dziewczyny każda z nas potrzebuje czasem spokojnego czasu dla siebie. Zazwyczaj jeden lub dwa wieczory w tygodniu poświęcam na spa! Peeling kawowy, maski na włosy i ciało, olejowanie  i pełny relax ze świecami w ulubionym zapachu!
Świat od razu staje się piękniejszy.

Serial lub film- jeśli nie masz Netflixa, a w TV leci akurat Twój ulubiony serial lub film to zaplanuj czas dla siebie! Dobre jedzenie, gorąca herbata, koc i ulubione kino  TV!

Czytanie – to także jedna z moich ulubionych form relaksu. Osobiście czytam tylko twarde książki tj w moje biblioteczce nie znajdziesz książek typu romanse, kryminały itd. Czytanie książek traktuje jako element edukacyjny 🙂 Jeśli jednak lubisz inny rodzaj literatury to śmiało! Zimowy wieczór, kominek i książka…

Edukacja – długie zimowe wieczory to także doskonały czas na dokształcanie siebie w zaciszu domowym. Możesz nauczyć się języka obcego, lub przejść kurs internetowy np różnych platformach szkoleniowych.

Planszówki –  zostaw wszystkie sprzęty elektroniczne i poddaj się zabawie. Gry planszowe to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi, na pewno będzie sama śmiechu i pozytywnych emocji.

Muzyka – zdradzę Wam mały sekret 🙂 uwielbiam odgrzebywać na You Tube piosenki które mi towarzyszyły w życiu 10 – 15 lat temu. YT sam proponuje kolejne kawałki o których już zapomniałam. Taka podróż w czasie wciąga i na pewno wywoła u Ciebie uśmiech na twarzy.

Oby te zimowe wieczory były dla Was pełne miłości i dobrych emocji. Jakie są Wasze sposoby na radzenie sobie z nocy za oknem już od 16 ?:)

 

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.