Hugo Boss to luksusowa marka odzieży, dodatków, obuwia oraz perfum, która ogromną wagę przywiązuje do jakości materiałów oraz precyzji wykonania. W latach 90 XX wieku oferta tej marki została poszerzona o perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Marka szybko znalazła rzeszę stałych klientów, zaintrygowanych ich ofertą. 

Hugo Boss Woman Extreme – opis i recenzja

Woda perfumowana Hugo Boss Woman Extreme to stylowe połączenie kwiatowo – owocowe, które gwarantuje cudowne doznania zapachowe. Po drugie, oddziałuje na zmysły.

Nuty zapachowe:

  • Głowa: jeżyny, trwawa
  • Podstawa: osmanthus
  • Serce: czarna herbata, jaśmin

W zapachu zakochałam się przypadkowo podczas pobytu w jednej z perfumerii Sephora.

Zdobyłam próbki, testowałam, testowałam i decydowałam się na zakup. Różowa zawartość buteleczki to słodkie połączenie pozornie niepasujących do siebie zapachów. Całość kompozycji jest bardzo zmysłowa, kobieca i sprawia, że czuje się lekko, świeżo i przyjemnie. To taki różowy powiew wiosny i lata w jednym, dlatego mój wybór padł właśnie na perfumę od HG.

Wady…

Niestety, małym minusem jest fakt, że zapach na ciele nie jest zbyt trwały, a na ubraniu będzie wyczuwalny jeszcze na kolejny dzień. Jednak jeśli szukasz słodkiego, kwiatowego zapachu, który będzie uzupełniać stylizację z letnimi sukienkami, to jest idealny wybór.

Sprawdź również zestawienie TOP 4 wiosennych perfum w niskich cenach.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.