DKNY powstało w 1988 roku w Nowym Yorku. Nazwa DKNY wywodzi się od imienia i nazwiska założycielki oraz nawy miasta, czyli Donna Karan New York. Głównym celem firmy było tworzenie mody luksusowej, ale jednocześnie oryginalnej dla nowoczesnych kobiet. DKNY do 1991 roku znane było głównie z zegarków, jednak dzisiaj skupimy się na perfumie o pięknym zapachu – DKNY Stories. Kiedy go używać i czy w ogóle warto go kupić? Przeczytajcie.

Wszystko zmieniło się w 1992 roku, kiedy to Donna postanowiła stworzyć swój pierwszy zapach, który okazał się hitem. Obecnie firma systematycznie wypuszcza nowe zapachy, który mogą cieszyć się kobiety i mężczyźni.

Woda perfumowana DKNY Stories – opis i recenzja

Zapach Stories odkryłam w sierpniu 2018 i od razu się w nim zakochałam. W tym czasie był także hitem sprzedażowym w Douglas. Kwiatowo- orientalne połączenie jest idealne dla kobiety silne, stanowczej, a jednocześnie zmysłowej.DKNY Stories

Nuty zapachowe:
Głowa: różowy pieprz, czarny kardamon, guajawa
Podstawa: wanilia, ambra, białe drzewo sandałowe
Serce: jaśmin arabski, biała herbata, irys

Intensywne połączenie kwiatów i przypraw sprawia, że nuta jest bardzo dobrze wyczuwalna przez cały dzień. Naprawdę, wystarczy użyć perfumy rano, a wieczorem też będziesz ją czuć. Stories DKNY wyciągam z toaletki podczas wiosennych lub letnich, pochmurnych dni.

Robię to najczęściej wtedy, kiedy chcę dodać sobie energii lub wybieram się na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Niestety, mimo że zapach jest piękny, to w upalne, słoneczne dni jest dla mnie za bardzo duszący. Na koniec dodam jeszcze, że jest to zapach niezwykle komplementogenny ze strony zarówno Panów, jak i Pań:)

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.