Desigual, czyli hiszpańska marka modowa w ofercie której znajdziemy kolekcje pełne barw, szalonych połączeń oraz niebanalnego wzornictwa. Desigual oferuje także buty, ubrania, dodatki oraz coraz większą kolekcję zapachów. Marka od 2014 systematycznie zaskakuje swoich fanów nowymi kompozycjami. Cechą wspólną wszystkich zapachów są kolorowe butelki z ciekawymi nadrukami.

Desigual Fresh BloomKolejny wiosenny zapach Desigual, który trafił w moje ręce to Fresh Bloom. Kupiłam go praktycznie w ciemno po pozytywnych doświadczeniach z Desigaul Fresh World, którego recenzję możecie przeczytać na blogu (link tutaj).

Nuty zapachowe Desigual Fresh Bloom

  • Głowa: malina, mangostan właściwy;
  • Podstawa: drzewo sandałowe, cedr;
  • Serce:  róża celtycka, jaśmin.

Fresh Bloom łączy w sobie zapachy z całego świata: maliny, celtycka róża, a także arabski jaśmin. Zapach został stworzony w 2017 roku przez dwie kobiety: Véronique Nyberg i Violaine Collas, które są doceniane przez perfumiarzy na całym świecie. Fresh Bloom to zapach, który symbolizuje niczym nieskrępowaną siłę i energię kobiet.

Moja opinia

Malina, drzewo sandałowe, jaśmin to mieszanka, która kusi, aby ja powąchać i ostatecznie zakochać się w niej bez pamięci. Zapach idealny na wiosenne dni, kiedy świat budzi się do życia. Połączenie kwiatów i owoców otula, dodaje energii i sprawia, że jeszcze mocniej odczuwamy powiew wiosny. Fresh Bloom jest niczym słodkie lody w wiosenny dzień i podobie jak Fresh World jest bardzo trwały. Zdecydowanie polecam ten zapach każdej kobiecie.

Koszt: 100 ml  – około 80 złotych

Wybierz zapach Desigual dla siebie

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.