Marki Tommy Hilfiger chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Każda z nas spotkała się z ich ubraniami, torebkami, butami czy popularną bielizną. Dzisiaj postanowiłam, że przejrzę torebki Tommy Hilfiger, a także wybiorę dla Was najciekawsze wzory, które dostępne są w kolekcji lato 2019. 

Tommy Hilfiger zakochał się stylu Nowego Yorku i przekazuje go w swoich oryginalnych kolekcjach, które zostały podzielone na kilka linii, czyli Tommy Jeans, Tommy Hilfiger Tailored oraz Tommy Denim. Ubrania TH to klasyka, która czasem zostaje podkręcona osobliwym wzornictwem lub nadrukami.

>>Zobacz całą kolekcję torebek TH<<

Tym samym torem podąża kolekcja torebek Tommy Hilfiger, a jak wiemy, stylowych torebek nigdy dość! Jestem przekonana, że sama posiadasz niejedną w swojej szafie. W końcu czym innym jest torebka do pracy, torebka na wakacyjne wypady, kopertówka lub sezonowe kosze.

Torebki na ramię

Małe torebki Tommy Hilfiger, które możesz nosić do codziennych stylizacji, na spotkanie z przyjaciółki, spacer, a nawet do pracy, o ile nie musisz nosić ze sobą dużej ilości dokumentów. Kolorowe, błyszczące czy bardziej klasyczne. Które wybierasz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duże torebki/shopper

Torebka doskonała od poniedziałku do piątku, kiedy potrzebujesz mieć przy sobie wszystkie najważniejsze dokumenty, klucze, lunch box, wodę, komputer. Zmieścisz także w niej podstawowe zakupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plecaki Tommy Hilfiger

Nie lubisz torebek? Wolisz bardziej sportowy styl? Spokojnie, mamy coś również dla Ciebie. W ofercie Tommy Hilfiger znajdziesz także oryginalne, a przede wszystkim wygodne, plecaki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.