Moje włosy to temat na oddzielny długi wpis. Ogólnie nie mam z nimi łatwo. Nie każdy szampon i odżywka się sprawdza. Generalnie można śmiało powiedzieć, że moje włosy i ja to dwa osobne byty. W marcu w moje ręce wpadła ekspresowa maska do włosów Avocado & Honey od Organic Shop. Jakie były moje wrażenia z jej stosowania? Dowiesz się poniżej.

Wcześniej eksperymentowałam już z innymi odżywkami naturalnymi i niestety, ale często kończyło się to źle, ponieważ moich włosów nie dało się rozczesać. Stwierdziłam jednak, że zaryzykuję. Dodatkowo przekonała mnie cena, która nie była wysoka, a od kilku innych osób wcześniej słyszałam same dobre słowa o produktach Organic Shop.

Organic Shop, regenerująca maska do włosów

Miodowe avocado to luksusowa odżywka do włosów na bazie organicznego oleju do włosów z awokado, a także organicznego miodu. Pomaga odbudować strukturę włosów na całej długości. Wzmacnia je sprawiając, że stają się miękkie i błyszczące. Nie zawiera SLS, parabenów i silkikonów.

Sposób użycia

Nanieść maskę na wilgotne włosy. Następnie pozostawić na 2-3 minuty i spłukać.

Moja ocena

Podeszłam do tej maski na spokojnie. Lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować. Maska wita nas przyjemnym zapachem miodu, jest gęsta i nie przelewa się przez palce, co jest dużym plusem i sprawia, że nie marnujemy produktu. Nałożenie maski na włosy również nie sprawa kłopotu. Zielona maź bez najmniejszego problemu daje się rozprowadzić na włosach. Cyk, cyk, 3 min i spłukuje. 🙂

Warto zaznaczyć, że spłukiwanie także przebiegło sprawnie. Nie jest to produkt, który trzeba spłukiwać 20 minut. Włosy po wysuszeniu na szczotce (zawsze suszę i układam włosy na szczotce) są godne podziwu. Kolor jest lekko podbity, włosy są lśniące, a układanie nie sprawia problemu. Przyznam, że po pierwszym użyciu nie mogłam się napatrzeć na moje włosy i ich wygląd. Moje trudne włosy zostały pokonane przez maskę! POLECAM!

Koszt: około 7 złotych

Maska miodowe avokado dla Ciebie

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.