Torebki Liu Jo, czyli moda prosto z Włoch

Moda  /   /  przez Justyna

Liu Jo, czyli moda i styl prosto z Włoch. Na początku marka stawiała na ubrania z doskonałej gatunkowo dzianiny. Obecnie jednak jej portfolio jest bardzo różnorodne i bogate. Znajdziemy w nim ubrania na co dzień, do pracy, na wielkie wyjścia oraz wyjątkowe torebki Liu Jo.

Torebki duże, małe, kopertówki, a nawet plecaki, które dobierzesz odpowiednio do okazji. np. do pracy. Różnorodność modeli, a także stylu wykonania zapewnia, że każda z nas znajdzie torebkę idealną dla siebie. Wszystkie urzekają pięknym wyglądem i starannym wykończeniem. Wybrałam dla Was najciekawsze modele z nowej kolekcji.

>>Cała kolekcja torebek Liu Jo<<

Małe torebki Liu Jo

Doskonałe do jeansów, chinosów czy sukienek po pracy. Zmieścisz w nich tylko to, co niezbędne, aby nie dźwigać kilogramów i cieszyć się dniem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torebki średnie i duże

Zmieścisz do nich pół świata i jeszcze trochę. Doskonałe do pracy oraz w tygodniu, kiedy musisz nosić dokumenty, kosmetyki czy nawet małe zakupy zrobione w drodze do domu. Liu Jo oferuje klasyczne modele oraz bardziej odjechane, aby podkręcić swój styl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plecaki Liu Jo

Potrzebujesz mieć wolne ręce, nie lubisz dźwigać torebki, często chodzisz na spacery, np. po lesie lub przemieszczasz się rowerem? Plecak będzie idealnym wyborem dla Ciebie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>Cała kolekcja torebek Liu Jo<<

Torebki Liu Jo są dokładnie takie jak lubię. Niecodzienne, kolorowe a chwilami szalone. Torebka może być właśnie tym elementem, który przełamuje klasyczne stylizacje lub dodaje charakteru białemu t-shirtowi i jeansom.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.