Eva Minge to najbardziej znana na świecie polska projektantka mody. Marka powstała w 1989 roku i od tego czasu stale świętuje nowe sukcesy. Przedstawione poniżej espadryle Eva Minge to propozycja z jej najnowszej, letniej oferty.

Autorskie kolekcje Evy możemy również podziwiać na światowych wybiegach m.in w Mediolanie, Paryżu, Barcelonie, Dubaju, Moskwie czy w Cannes. Ubrania projektu Evy nosiły: Paris Hilton, Ivana Trump, Kelly Rowland, Cheryl Cole, LaToya Jackson i wielu innych. Eva Minge to nie tylko ubrania, ale też piękne buty i torebki. Dziś właśnie nieco więcej o butach. W kolekcji znajdziemy także szpilki, sandały, botki, kozaki i aktualnie najważniejsze – espadryle.

Espadryle Eva Minge, czyli najwygodniejsze buty w upalne dni, które dzięki słomkowej podeszwie są komfortowe dla stopy i nawet jeśli spędzamy lato w mieście, możemy poczuć się jak na rajskiej wyspie. Założysz je absolutnie do wszystkiego. Pasują do szortów, sukienek, a także jeansów. Będą również odpowiednim wyborem podczas miejskiej wyprawy rowerowej. Nie wyobrażam sobie lata bez wygodnych i stylowych espadryli, a Ty?

Espadryle Eva Minge. Propozycje z kolekcji Lato 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Espadryle na koturnie i klapki

Jeśli nie lubisz płaskiego obuwia, Eva pomyślała także o Tobie. W najnowszej kolekcji lato 2019 znajdziesz również bardziej eleganckie wydanie espadryli, a oto kilka, moim zdaniem, najciekawszych propozycji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.