Wakacje i upały niczym w gorącej Australii zagościły już na dobre. Skoro upały, jak w Australii, to może warto wpisać się w ten trend i sprawdzić jakie gorące stroje kąpielowe i akcesoria plażowe możemy kupić od Seafolly?

Seafolly to marka, która powstała w słonecznej Australii, czyli muszą znać się z dobrych strojach. Misją firmy jest sprawienie, aby każda kobieta czuła się piękna w stroju kąpielowym. Przygotowałam dla Was kilka tegorocznych modeli strojów oraz niezbędników plażowych, na które warto zwrócić uwagę.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Nie lubisz pokazywać za dużo ciała lub po prostu masz coś do ukrycia? Stroje jednoczęściowe to doskonały pomysł, aby schować nadmiar kilku kilogramów. Zobacz kolekcję strojów. To modele pełne kolorów i energii.

seafollyseafollyseafollyseafolly

 

 

 

 

 

 

seafollyseafollyseafollyseafolly

 

 

 

 

 

Bikini

Kulowy model stroju kąpielowego dla bardziej odważnych kobiet! Seafolly daje Ci możliwość zakupu oddzielnie góry, a oddzielnie dołu stroju. Możesz więc dowolnie łączyć kolory, wzory i modele!

seafollyseafollyseafollyseafolly

 

 

 

 

 

 

seafollyseafollyseafollyseafolly

 

 

 

 

 

 

seafolly

 

 

 

 

 

 

seafolly

seafolly

seafolly

 

 

 

 

 

 

Cała kolekcja strojów Seafolly

Akcesoria plażowe

Torby, klapki, kapelusz, chusty, czyli wszystko to, co będzie niezbędne podczas plażowania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeśli wybierasz się na wakacje, nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych. Przygotowałam dla Ciebie poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak dobrać okulary do kształtu twarzy – kliknij tutaj.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.