Pojawienie się na świecie dziecka to najpiękniejszy dzień w życiu każdego rodzica. Nie jest jednak tajemnicą, że pierwsze kilka miesięcy jest wyjątkowo ciężkich. Kłopoty ze snem lub ciągły płacz maluszka, to bardzo często występujące sytuacje. Szumisie to rozwiązanie, które zapewni spokojny sen Twojemu dziecku, a jednocześnie wygospodaruje chwilę oddechu dla Ciebie.

Szumiące misie to połączenie niani elektronicznej i miękkiej przytulanki przeznaczonej dla noworodków i niemowlaków, które podbiło całą Europę. W ich wnętrzu znajduje się szumiące urządzenie emitujące 5 rodzajów szumów: biały szum przypominający suszarkę (przypomina noworodkowi dźwięk słyszany w łonie matki, kojarzący mu się ze spokojem i bezpieczeństwem, co umożliwia szybsze zasypianie oraz harmonijnie wpływa na układ nerwowy), szum o niskich częstotliwościach, szum padającego deszczu i fal morskich oraz szum wód płodowych. Wypróbuj wszystkie i wybierz szum najbardziej odpowiadający Twojemu dziecku.

Szumisie. Ile kosztują i czy warto je kupić?

Szumisie dostępne są w różnych kolorach i cenach. Ceny zaczynają się od 99 złotych. Za tą kwotę można kupić szumisiową główkę zaopatrzoną w różne rodzaje szumu. Dodatkowo, posiadają one zapięcie pozwalające umocować maskotkę w wózku lub na foteliku samochodowym.

szumiące misie

fot: szumisie.pl

Maskotka wyposażona w Czujnik Snu i Non-Stop System to koszt około 180-200 zł, w zależności od koloru i kształtu maskotki. To bardziej zaawansowane rozwiązanie pozwoli cieszyć Ci się z większej ilości dostępnych funkcji.

Non-Stop System pozwala uruchomić szumisia nawet na 12 godzin, natomiast Czujnik Snu sprawia, że po 60 minutach szum cichnie i się wyłącza. Kiedy dziecko zacznie się przebudzać lub płakać – automatycznie ponownie się włączy.

szumisie

fot. szumisie.pl

Najdroższe misie kosztują 280-300 zł, ale oprócz wszystkich usprawnień wymienionych powyżej, wyposażone są w aplikacje dostępne na telefon, pozwalając ustawić wszystkie kryteria: głośność i rodzaj szumu lub czas trwania. Ten rodzaj zapewni maluchowi wszystkie udogodnienia i pozwoli Ci w pełni wykorzystać ten gadżet.

Miś uszyty jest z gładkiego, miłego w dotyku materiału, w którego niemowlak będzie się mógł wtulić lub bawić. Po wyjęciu szumiącego urządzenia, maskotkę można bez obaw prać w pralce. Należy jednak pamiętać, że każde dziecko jest inne i nie na każde maskotka zadziała tak samo. Jeśli jednak Twoje dziecko zmaga się z niespokojnym snem lub częstymi kolkami – warto wypróbować ten pomysł!

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.