Lato to doskonały czas do poznawania nowych smaków i soków dostępnych na rynku. Gdy jest ciepło, zazwyczaj nie mamy ochoty na jedzenie, więc sięgamy po soki owocowe lub warzywne.

Wysyp świeżych soków w sklepach jest tak duży, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś mam dla Was szybki test smaku soków Cymes tłoczonych na zimo, dostępnych w m.in w Lidlu. Trzy buteleczki i trzy smaki. Soki Cymes tłoczone są na zimo, a następnie na zimno w wysokim ciśnieniu utrwalane, dzięki czemu ich sok dłużej zachowuje właściwości witamin oraz smak i kolor.

Cymes, zielony sok „Pasja”

  • Skład: sok tłoczony ze świeżych jabłek 81,99%, sok z ogórków 9,99%,sok z selera naciowego 5,99%, sok z natki pietruszki 1,99%, przeciwutleniacz kwas askorbinowy
  • Pojemność: 210 ml.
  • Kalorie: 100vml / 38 kcal.

Jak smakuje sok Cymes „Pasja”?

Jest to pyszne, zielony sok, w którym nie musisz obawiać się dominującego smaku selera czy ogórka, ponieważ jabłko nadaje całości słodyczy i równoważy specyficzny posmak zieleniny. Moim zdaniem, sok jest dobrym pomysłem, aby zapałać uczuciami do napojów tego typu.

Cymes, czerwony sok „Sukces”

  • Skład: sok z jabłek 59,99%,sok z ananasów 29,99% , sok z truskawek 8,99%, sok z limonek, 0,99%, przeciwutleniacz kwas askorbinowy;
  • Pojemność: 210 ml.
  • Kalorie: 100 ml / 47 kcal

Jak smakuje sok Cymes „Sukces”?

Jeśli miałabym go jakoś opisać, powiedziałabym: słodki smak lata. W soku „Sukces” pierwsze skrzypce grają truskawka i ananasa, które mocno się wybijają w smaku. „Sukces” najlepiej smakuje lekko schłodzony, w upalny dzień. Ta odrobina soku z limonki w składzie jest wtedy mocno przydatna.

Cymes, pomarańczowy sok „Szczęście”

  • Skład: sok z jabłek 69,99%, sok z mango 19,99%, sok z marchwi 9,99%, przeciwutleniacz kwas askorbinowy.
  • Pojemność:  210 ml
  • Kalorie: 100ml / 43 kcal

Jak smakuje sok Cymes „Szczęście”?

Przyznam szczerze, że tak dziwnego w smaku soku już dawno nie piłam. Sok z jabłek z dziwnym miksem mango i marchewki. Całość przy pierwszym łyku była orzeźwiająca, ale po chwili staje się bardzo cierpka. Wydaje mi się, że jest tutaj za dużo soku z jabłek i przez to wyszedł dziwny sok jabłkowy, zabarwiony dzięki mango na pomarańczowo. Niestety.

Soki Cymes z Lidla. Moja opinia o smakach

Test 3 różnych propozycji smakowych od Cymes już za mną! Podsumowując, co o nich sądzę: w mojej ocenie dwa z nich są prawdziwymi hitami, czyli zielony i czerwony. Niestety, jeśli chodzi o pomarańczowy, ten zupełnie nie trafił w moje gusta i kubki smakowe. Warto jednak pamiętać, że w przypadku soków każdemu z nas będzie odpowiadać coś innego. Podzielcie się ze mną swoimi opiniami na temat soków Cymes w komentarzu! 🙂 

Przeczytaj inne recenzje:

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.