Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Uważam jednak, że dawanie prezentów sprawia jeszcze większą radość, bo umożliwia wywołanie uśmiechu na twarzach osób, które kochamy. Okazji do sprawienia prezentu jest wiele, jednak nie każdy pomysł na prezent będzie trafiony.

Wyjątkowy prezent od Chocolissimo

Grawerowane szkatułki Chocolissimo ze słodką niespodzianką z pewnością zaliczają się do listy z pomysłami na oryginalny prezent. Do wyboru masz 63 szkatułki różniące się rozmiarem, kształtem i przeznaczeniem. Szkatułki wykonane zostały z afrykańskiego i niezwykle lekkiego drewna Okume. Kryją w sobie przepyszne praliny o unikalnym smaku i wyglądzie, tworzone z najwyższej jakości składników. Ponadto na skrzyneczce można wygrawerować wymyślony przez nas krótki tekst (np. datę lub życzenia), przez co samo pudełko zyska sentymentalny charakter.

Producenci przygotowali te szkatułki na okazje takie jak urodziny, imieniny, rocznica, Dzień Kobiet, Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Nauczyciela, Walentynki, wesele, czy święta Bożego Narodzenia. Można je również wykorzystać, aby podziękować lub pogratulować komuś.

Co znajdziemy w ofercie Chocolissimo?

Małe zestawy

Najmniejsze szkatułki w ofercie mają kształt kwadratowych drewnianych skrzyneczek z czterema pysznymi pralinami w środku. Świetnie sprawdzą się jako dodatek np. do bukietu kwiatów lub jako samodzielny drobny upominek dla ukochanej osoby.

Szkatułki średniej wielkości

Kolejne zestawy skrywają już więcej, bo aż 10-17 czekoladek, przyjmują prostokątne i trójkątne opakowania, które zachwycą nie tylko formą, ale i smakiem. Większa liczba pralinek pozwoli delektować się wyjątkowymi smakołykami tworzonymi według najpilniej strzeżonych receptur.

chocolissimo

Grawerowana szkatułka z okazji Dnia Babci

Ekskluzywne szkatułki

Wraz z ceną rośnie wybór coraz to bardziej zachwycających i skomplikowanych kształtów. Kolejne propozycję to wielopoziomowe szkatułki będące idealnym samodzielnym, ekskluzywnym prezentem. Całość tworzy niezapomniany upominek, a po zjedzeniu czekoladek, szkatułka może być wykorzystana do przechowywania drobiazgów i na długo posłużyć obdarowanemu.

prezent

Wielopoziomowa szkatułka Fabulous bezalkoholowa

U mnie ten pomysł świetnie sprawdził się jako prezent urodzinowy dla mojej mamy, która teraz w szkatułce przechowuje biżuterie. Jest to idealny prezent dla osób ceniących klasykę, elegancję i najlepszą czekoladę.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.