Obecnie bardzo wielu ludzi zmaga się z różnego rodzaju problemami słuchowymi. Szacuje się, że aż 17% populacji cierpi z powodu uciążliwych odgłosów w uszach. Pomimo że sami często to bagatelizujemy – sprawa wydaje się być całkiem poważna. Może doprowadzić do narastającego stresu, a w efekcie do wielu nieporozumień i niepotrzebnych konfliktów. Pomocny na wskazane powyżej dolegliwości może okazać się preparat Calminax,

Czym jest Calminax i jak działa?

Calminax to suplement diety, który pomaga pozbyć się nieprzyjemnych dźwięków w uszach. Redukuje szmery, szelesty, trzaski, a także poprawia pracę nerwów słuchowych.

Badania laboratoryjne potwierdziły, że jego innowacyjny skład niezwykle pozytywnie wpływa nie tylko na sam słuch, ale również przyczynia się do zwiększenia koncentracji, poprawienia pamięci oraz wyeliminowania uczucia rozdrażnienia.

Wyniki badań potwierdzają też opnie klientów, pozytywnie wypowiadający się o skuteczności preparatu. Występujące szmery będą etapowo neutralizowane, aż do całkowitego zniknięcia problemu. Ulgę odczujemy po pierwszych dwóch dniach stosowania suplementu.

calminax

fot: www.calminax.com.pl

Calminax – skład

Calminax powstał przy użyciu naturalnych składników. W jego skład wchodzi: miłorząb japoński, cynk, witamina B6 i B12, a także magnez. To dzięki tym składnikom suplement Calminax mogą używać dorośli zażywający inne lekarstwa, a także osoby, które cierpią na różne alergie. 

  • Miłorząb japoński – roślina wykazująca zwiększone wydzielanie tlenku azotu, co poprawia krążenie krwi w mózgu oraz ukrwienie naczyń krwionośnych w obrębie ucha wewnętrznego, a także zapobiega uszkadzaniu komórek;
  • Cynk – jego niedobór w organizmie może spowodować szereg nieprzyjemnych konsekwencji, włącznie z upośledzeniem funkcji poznawczych, cukrzycą, autyzmem czy pojawieniem się problemów ze słyszeniem;
  • Witamina B6 (przeczytaj więcej) – wzmacnia krążenie krwi oraz stabilizuje system nerwowy ucha wewnętrznego;
  • Witamina B12 – brak odpowiedniej dawki w organizmie może doprowadzić do anemii, a jednym z objawów tej choroby są szumy uszne;
  • Magnez (przeczytaj więcej) – wspomaga pamięć, krążenie mózgowe oraz zapewnia stabilność działania układu nerwowego;

Cena i dawkowanie

Dawkowanie tego preparatu to tylko jedna kapsułka na dobę. Wyraźne efekty usłyszymy już po niecałym miesiącu stosowania. Standardowa cena suplementu Calminax wynosi 317 złotych, jednak nie trudno znaleźć go w promocyjnej, bardziej opłacalnej cenie.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.