Stało się, nieodwołanie nastał wrzesień – szybciej robi się ciemno i chłodno. Poranki i wieczory, można śmiało powiedzieć, są rześkie, ale dni jeszcze ciepłe. Jeśli wychodzisz rano do szkoły czy pracy, to warto pomyśleć o bluzie lub kurtce przejściowej, która nie zajmuje dużo miejsca i zawsze możesz ją zawiązać w pasie lub przerzucić przez ramię.

Dziś bluzy damskie śmiało możemy łączyć nie tylko z materiałowymi spodniami, ale także jeansami, szortami czy spódnicami. Nie jest już to ubranie zarezerwowane tylko na siłownie. Co więcej, seksowne stylizacje możesz stworzyć również poprzez łączenie bluzy, jeansów i szpilek.

Wybrałam kilka najciekawszych modeli, które znajdziesz w sklepach internetowych już od 33 do około 100 złotych.  Liczne rodzaje sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie – z kapturem lub bez, rozpinane, przez głowę, jednokolorowe lub szalone. A Ty, co wybierasz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.