Jedno mogę powiedzieć: ten rok zleciał błyskawicznie, już jest listopad! Czas więc pomyśleć o strojach na świąteczne spotkania, wigilie oraz wyczekiwanego sylwestra. Przygotowałam dla Ciebie dziś kilka najciekawszych propozycji z nowej kolekcji RESERVED, które możesz założyć na wyżej wymienione okazji.

Spokojnie, będzie coś dla każdego. Szalone stylizacje w stylu bling bling, a także coś dla fanów klasyki. Pamiętaj, że nie musisz inwestować fortuny, aby dobrze wyglądać. Czasem wystarczy założyć odjechany sweter czy bluzkę do czarnych spodni, które masz już w szafie lub dodać kilka nowych dodatków od znanej już małej czarnej i będziesz wyglądać jak milion dolarów!

Aby ułatwić czy wybór wszystkie propozycje poukładałam kolorami – wybierz ten ulubiony lub najbardziej szalony. 🙂

Czarne sukienki i nie tylko

Najbardziej spokojny kolor, w którym prawie każda z nas będzie wyglądać dobrze! Nie obawiaj się wpadki i łącz czarny z innymi kolorami lub wyrazistymi dodatkami. To na pewno zda egzamin!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fioletowe sukienki

Jeden z moich ulubionych kolorów i hitów sezonu. W odpowiednio dobranym odcieniu fioletu lub lawendy każda z nas będzie wyglądać obłędnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zielony

Przyznam się, że jest to kolor do którego podchodzę strasznie sceptycznie. Jestem zakochana w głębokiej, ciemnej zieleni, ale jakoś nie mogę się przełamać, aby zakupić, np. płaszcz w tych barwach. Jeśli jednak Ty kochasz zielony, to będziesz zachwycona 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzy kolory, różne style ubrań – który TY wybierasz? Czarny, fioletowy czy zielony?

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.