Marka The Ordinary gości w mojej pielęgnacji w coraz większym zakresie. Dziś słów kilka o kremie nawilżającym z kwasem hialuronowym. Czy się sprawdza i czy warto go kupić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

The Ordinary natural moisturizing factors + ha to krem nawilżający z aktywnymi składnikami, które zapobiegają utracie wody przez skórę: aminokwasy, kwasy tłuszczowe, mocznik, ceramidy, trójglicerydy, sacharydy, kwas hialuronowy. Krem nie zawiera alkoholu, olejów, silikonów i jest wegański.

Producent zaleca regularne stosowanie kremu dla cery suchej, wrażliwej, wiotkiej i naczyniowej.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu skóry rozprowadź krem na twarzy. Krem pozostawia na twarzy lekki film bez uczucia lepkości. Możesz go stosować na wszystkie sera The Ordinary, stosuj rano i wieczorem.

Moja opinia

Krem używam od około 1,5 miesiąca i muszę przyznać, że pierwsza aplikacja mocno mnie rozczarowała. Moje oczekiwania były po prostu inne. Konsystencja jest lekka, łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Pozostawia lekki film na twarzy i to właśnie przez ten film nie używam już tego kremu na dzień. Niestety, w połączeniu z makijażem, w moim przypadku, nie sprawdza się.

Obecnie używam także kwasów z The Ordinary, więc o odpowiednie nawilżenie należy dbać w szczególności. Natural moisturizing factors + ha sprawdza się doskonale na noc w roli maseczki. Na dobrze oczyszczoną twarz nakładam grubszą warstwę kremu i tak już zostawiam. Rano cera jest doskonale nawilżona i napięta.  Duży plus to także brak podrażnień i ukojnie już tych obecnych. Ogólnie polecam Wam ten krem jako baza do nawilżania.Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.