Już od dłuższego czasu krążyło wiele informacji o pojawieniu się Primark’u. Teraz to już bardziej, niż pewne. Sieć Primark przedstawiła przybliżoną datę otwarcia swojego pierwszego sklepu w Polsce. Stanie się to wiosną 2020 roku.

Sklep powstanie w warszawskiej Galerii Młociny na ulicy Zgrupowania AK „Kampinos” 15. Jego dwupiętrowy lokal będzie mógł pochwalić się naprawdę sporą powierzchnią – ok. 7 tys m2. To jednak nie koniec dobrych wieści. W mediach robi się coraz głośniej o planowanym otwarciu następnego butiku, który również miałby powstać na terenie Warszawy, a dokładniej w galerii handlowej Promenada. 

Primark to popularna sieć zagranicznych sklepów, która oferuje swoim klientom zaskakująco szeroki wybór ubrań i akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

Primark – początki

Historia marki sięga 1969 roku, bowiem właśnie wtedy otworzył się pierwszy na świecie Primark, w Dublinie. Firma szybko zyskała na popularności i dziś może pochwalić się ponad 370 butikami rozsianymi w różnych krajach, w szczególności w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Niemczech, czy Francji.

Primark otworzy się również w Poznaniu?

To całkiem prawdopodobne. W centrum handlowym Posnania już od kilku tygodni widnieje napis „Najbardziej wyczekiwana marka roku”, zakrywając nim część pierwszego piętra galerii. Przedstawiciele Posnania narazie nie chcą zdradzać, jaki sklep zastąpi miejsce po zlikwidowanym sklepie sieci Forever 21, jednak pogłoski mówią, że będzie to właśnie Primark.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.