Moje drogie, możemy już śmiało zacząć odliczać dni do sylwestra. Tak, tak, wiem – przed nami jeszcze święta, ale to przecież szybko przeleci. Jeśli masz zamiar spędzić sylwestra w innym wydaniu niż domowa impreza w piżamie, pewnie już polujesz na piękne, a najlepiej tanie szpilki.

Ta jedna jedyna noc w roku to w końcu nie czas na klasyczne lub nudne obuwie. To moment, w którym trzeba zaszaleć i błyszczeć! Poniżej przygotowałam kilka ciekawych modeli szpilek od Renne.pl w dobrej cenie, zatem jeśli zniszczysz je podczas szaleństw na parkiecie, to nie będziesz rozpaczać.

Dziewczyny, wszystkie modele przedstawionych szpilek, a także sandałków są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Szalonej zabawy sylwestrowej, pamiętajcie: NAJWAŻNIEJSZY jest dobry nastrój. Udanej zabawy!

Błyszczące szpilki

Złote, srebrne, czarne, różowe – do wyboru do koloru. Jedyna zasada kolekcji, którą dla Ciebie skonstruowałam, to błysk. Jest jeszcze druga. Moim założeniem było to, aby zaprezentowane tanie szpilki nie przekraczały cenowo kwoty 90 złotych.

tanie szpilkitanie szpilkiszpilki na sylwestra

 

 

 

 

 

 

 

 

szpilki damskieszpilkitanie szpilki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tanie szpilkitanie szpilkitanie szpilki

 

 

 

 

 

 

 Sandały na obcasie

Błysk jest, szpilka jest, ale forma buta nico lżejsza. Eleganckie sandały na obcasie możesz śmiało założyć do wieczorowej sukienki, a zapewniam, że będziesz wyglądać jak milion dolarów!

 

 

 

 

 

 

 

 

sandały na obcasie

 

 

 

 

 

 

 

 

sandały na obcasie

 

 

 

 

 

 

 

 

sandały na obcasie

 

 

 

 

 

 

 

 Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.