Dziewczyny, wiosenny płaszcz to klasyk, który powinien być w szafie każdej z nas. Płaszcz jest ponadczasowy, a przemyślany zakup i dobrze dobrany do sylwetki model będzie wiernie służyć przez długie lata. Trencz możesz założyć do białej bluzki, bluzy, jeansów, spódnicy, sukienki, butów na obcasie, trampek, adidasów – będzie wyglądać doskonale w każdej stylizacji. Osobiście kocham płaszcze i zawsze muszę się powstrzymywać przed zakupem nowych 🙂 Od kilku dni przeglądam wiosenne kolekcje płaszczy w sklepach on line i znalazłam kilka cukiereczków które musisz koniecznie zobaczyć. Wybierz odpowiedni płaszcz dla siebie, a podkreślisz swoje walory i ukryjesz to co chcesz ukryć lub optycznie zmniejszyć.

Kolory pastelowe:
delikatne, pastelowe odcienie wybieramy najczęściej aby poczuć wiosnę. Ubrania zmieniamy wtedy na lżejsze i co ważne na jaśniejsze do łaska powraca znowu beż, biel i wszystkie odcienie w pudrowych kolorów! W nowych kolekcjach jest kilka ciekawych modeli w jasnych barwach, które możesz śmiało założyć do codziennych stylizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciemne i żywe kolory:
nie każda z nas lubi chodzi w pastelach, a czasem rozmyte kolory to nie jest coś co służy naszej urodzie! Dlatego mam też kilka ciekawych fasonów dla zwolenniczek zieleni, granatu, czerni i intensywnego różu! Nawet jeśli lubisz pastele to warto pomyśleć taże o płaszczu w ciemnych odecniach, który możesz założyć na wieczorne, oficjalne wyjścia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.