Ciepłe dni wreszcie nadeszły, a to oznacza tylko jedno – zmiany w garderobie i czas na zakupy(!) niestety obecnie buszowanie po sklepach jest wstrzymane więc zostały nam  tylko zakupy online 🙂  Z pierwszym powiewem ciepła zmieniamy swoje ubrania, buty, torebki, fryzury itd… ale dziś drogie Panie będzie tylko o butach, których nigdy ale to nigdy nie jest za dużo w naszych szafach! Tak, wiem uniwersalne obuwie na wiosnę to trampki, które można założyć do 90 % stylizacji ale ale może warto zobaczyć też inne opcje. Wybrała dla Was kilka najciekawszych par wiosennego obuwia z wiosennych kolekcji dostępnych online.

Trampki/Sneakersy:
but idealny, wygodny, praktyczny i pasuje niemal do wszystkiego czyli sukienek, szortów, jeansów….. Trampki – wysokie, niskie, białe, czarne lub pełne ferii barw to moja słabość, a kolekcja rośnie z roku na rok. Powiedzmy sobie prawdę w wygodnych trampach można chodzić spokojnie od wiosny do wczesnej jesieni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mokasyny/baleriny:
bardziej formalne niż trampki czy senakersy ale równie wygodne i uniwersalne. Zarówno  mokasyny i baleriny  będą świetnie pasować do jeansów, szortów, sukienek, spódnic, a czasem do bardziej formalnych stylizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.