Długie, gęste rzęsy i podkreślone spojrzenie to jeden z podstawowych atrybutów kobiecości. Niestety większość z nas otrzymuje taki efekt wyłącznie poprzez codzienne i niestety monotonne nakładanie tony tuszu do rzęs. Jeśli należysz do tej grupy i chciałabyś poprawić wygląd rzęs na stałe, przedstawiam produkt Lash Parade.

Lash Parade – co to jest?

Lash Parade to specjalistyczny preparat do rzęs, który aktywuje proces wzrostu włosków i przyspiesza ich regenerację. Przemyślany i wartościowy skład serum nie tylko wydłuża rzęsy, ale i widocznie zagęszcza. Ponadto, dostarcza wszelkich potrzebnych składników odżywczych, dzięki czemu szybko zauważysz, że rzęsy przestają wypadać i stają się zdecydowanie mocniejsze.

Coraz popularniejsze sztuczne wydłużanie i zagęszczanie rzęs działa destrukcyjnie na cebulki rzęs, co w konsekwencji prowadzi do ich osłabienia i wypadania, a także wiąże się z dość dużymi kosztami wykonania usługi. Lash Parade natomiast bazuje na naturalnych składnikach i gwarantuje długotrwałe efekty widoczne zaledwie po 14 dniach.

Produkt może być stosowany z innymi ulubionymi kosmetykami, nie powoduje zaczerwienień, co ważne – nie uczula, a także nie wywołuje podrażnień.

Działanie serum Lash Parade

  • Wydłużona faza wzrostu – faza wzrostu rzęs trwa od 45 do 60 dni. W praktyce jednak najczęściej oscyluje wokół dolnej granicy. Jest to zbyt krótko, aby uzyskać efekt długich i zdrowych rzęs. Lash Parade wydłuża ten okres, przez co rzęsy stają się dłuższe nawet o 65%.
  • Wzmacnia strukturę włosa – formuła produktu jest lekka, więc nie obciąża włosków. Codzienne aplikowanie serum Lashparade pozwoli Ci zadbać o skórę w okolicach oczu oraz pomoże uzyskać zdrowe, nawet o 76% gęstsze rzęsy.
  • Chroni przed wypadaniem – Lash Parade likwiduje niedobór składników odżywczych i pobudza produkcje odpowiedzialnej za prawidłowy wzrost włosa keratyny. Dzięki temu Twoje rzęsy staną się mocne, grube i baardzo długie, a o tym chyba marzyłaś.

Skład

Serum w swoim składzie posiada trzy główne składniki. Kompleks aminokwasów Tripeptide GHK odpowiedzialny jest za stymulację cebulki włosa do wzrostu i rewitalizację uszkodzonych miejsc. Hydrolizat Laurdimonium nawilża, wygładza i odżywia rzęsy. Keratyna natomiast jest naturalnym budulcem kory włosa, wzmacnia rzęsy na całej długości i uzupełnia ubytki keratynowe.

Stosowanie

Stosowanie preparatu jest bardzo proste. Zaraz przed snem dokładne zmyj makijaż i wysusz ręcznikiem skórę wokół oczu. Następnie za pomocą aplikatora delikatnie nałóż odżywkę na linię rzęs na górnej i dolnej powiece. Powtarzaj czynność codziennie, a efekty Cię zaskoczą.

Cena

Lash Parade można nabyć wyłącznie na stronie producenta. Jeśli zainteresował Cię ten produkt, chcesz sprawdzić jego skuteczność na własnej skórze, zachęcam do regularnego odwiedzania tej strony, ponieważ często pojawiają się tam zniżki lub promocje. Standardowo produkt kosztuje około 300 zł, ale obecnie jest dostępny za połowę tej kwoty – 157 zł.

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.