Dzień Matki już 26 maja! To piękne święto podczas którego możesz podziękować mamie za to, że jest oraz za wszystko to, co dla Ciebie zrobiła. W tym dniu nie chodzi o wielkie prezenty, a o pamięć. Uwierz mi, wystarczy mały drobiazg i symboliczny kwiatek, aby mama była szczęśliwa, pokaż po prostu, że pamiętasz. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, dziś mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – słodki prezent, czyli czekoladowy telegram!

 

 

 

 

 

Pomysł na prezent dla mamy od Chocolissimo

Czekoladowy napis MAMA, MAMUSIA lub bombonierka na pewno rozpromienia twarz każdej mamy. W Chocolissimo znajdziesz pralinki w ekskluzywnych, drewnianych szkatułkach, czekoladowe telegramy lub słodki upominek ze szczyptą poczucia humoru. Jak wszyscy wiemy, czekolada podnosi poziom endorfiny, dodaje nam sił i zwalcza zmęczenia, a do tego niebiańsko smakuje! Czekolada to także składnik wielu kosmetyków oraz zabiegów kosmetycznych, do których możesz dołączyć voucher upominkowy – pyszności + pielęgnacja. Chocolissimo oferuje czekoladki w wielu smakach. Do wyboru są gorzkie, mleczne, deserowe, biała czekolada oraz liczne dodatki smakowe jak orzechy, migdały kokos czy truskawki.

pomysł na prezent dla mamy

pomysł na prezent dla mamy

pomysł na prezent dla mamy

 

 

 

 

 

Twoja mama kocha kawę i ploteczki z przyjaciółkami?

Pyszne praliny czekoladowe będą osładzać plotki, ale jeśli chcesz aby mama zawsze pamiętała o Tobie to pomyśl także o zakupie stylowej filiżanki. Porcelanowe lub ceramiczne będą niezastąpione podczas spotkań z przyjaciółką lub relaksującej  porannej kawki. Co więcej, wybór filiżanek jest naprawdę ogromny: białe, ozdobne, kolorowe, malowane, złot lub w kropki. Bez problemu znajdziesz wzór, który będzie podobać się Twojej mamie. Kwiaty, filiżanka i czekoladki – brzmi jak idealne popołudnie dla mamy.

garneczki.pl

garneczki.pl

fot. garneczki

 

 

 

 

 

Autor:

Cześć, jestem Justyna! Fascynuje mnie piękno, które widzimy codziennie i ludzie. Lubię śledzić aktualne trendy, ale nie podążam ślepo za modą. Nie rezygnuje też ze swojej indywidualności i pomogę zachować Ci Twoją. Testuję, opiniuję i radzę.